XVII Zlot Pojazdów Militarnych „Śląskie Manewry” w bytomskiej dzielnicy Miechowice

Po raz kolejny w Miechowicach, a więc dzielnicy Bytomia odbędzie się Zlot Pojazdów Militarnych. Tegoroczna edycja będzie już edycją XVII. Na pewno wszyscy fani pojazdów militarnych będą mieli co robić w dniach od 3 czerwca do 5 czerwca, ponieważ to właśnie w tych dniach będzie odbywało się wydarzenie. Biorąc pod uwagę zainteresowanie wydarzeniem w poprzednich latach, tak samo i teraz na pewno wiele osób pojawi się z chęcią podczas tych dni w Miechowicach.

„Śląskie Manewry” w Bytomiu

Podczas kolejnej edycji „Śląskich Manewrów” wszyscy zgromadzeni będą mogli liczyć na wiele atrakcji. Przede wszystkim podczas tej militarnej imprezy będzie można podziwiać maszyny na specjalnej wystawie parku maszyn. Ponadto dostępne będzie obozowisko, arena, no i militarny jarmark. Warto dodać, że atrakcje podczas tych dni przygotowane będą przez Stowarzyszenie Wojskowości Pasjonatów „Kompania Bytom”. Zaznaczmy, że na to wydarzenie zapraszał także portal regionalny PiekaryInfo.pl, tak więc można spodziewać się również uczestników spoza Bytomia.

Stanowiska promocyjne podczas pikniku w niedzielę

Podczas ostatniego dnia całego wydarzenia odbędzie się także piknik. A podczas tego pikniku pojawią się także promocyjne stanowiska takich służb jak: Policja, Straż Pożarna, Okoliczne Jednostki Wojskowe, Straż Graniczna, Służba Więzienna, czy też inne służby mundurowe. Na pewno osoby najmłodsze, jak i starsze z zainteresowaniem przyjrzą się tym stanowiskom. Warto dodać, że większość uczestników na pewno będzie czekać również na przejazdy wojskowymi samochodami, no i pokazy militarnych pojazdów, które co roku wywołują chyba największe zainteresowanie wśród uczestników i to zarówno tych najmłodszych, jak i starszych.