Mieszkaniec Bytomia ukrywał marihuanę w mieszkaniu. Znaleziono ją w lodówce

Z pewnością na nietypową skrytkę marihuany zdecydował się 25-latek z Bytomia. Funkcjonariusze podczas przeszukania obiektu mieszkalnego znaleźli narkotyki. I mowa tutaj o znacznej ilości marihuany. Z tego względu na pewno 25-letni mężczyzna nie będzie mógł tłumaczyć się, że posiadał ją tylko i wyłącznie na własny użytek.

Zatrzymanie mężczyzny, którego podejrzewano o posiadanie narkotyków

Do zatrzymania 25-latka doszło we wtorek, dnia 11 października. Zatrzymania dokonali funkcjonariusze należący do komisariatu w Stroszku. Zatrzymanym okazał się 25-letni mieszkaniec Bytomia. Znaleziono u niego znaczne ilości marihuany. A znaleziska dokonano w mieszkaniu mężczyzny. Funkcjonariusze ku zdziwieniu znaleźli narkotyki w nietypowym miejscu, bowiem mieszkaniec trzymał marihuanę w lodówce. Domownik trzymał w lodówce ponad 140 dilerskich porcji.

W mieszkaniu znaleziono gotówkę i telefon

Policjanci podczas przeszukania mieszkania 25-latka znaleźli nie tylko marihuanę. W lokalu mieszkalnym znajdowała się także gotówka. Policjanci zabezpieczyli 7 tysięcy złotych, które mogą być wykorzystane na poczet przyszłych grzywien i kar. Prokurator postanowił zastosować dozór policyjny dla zatrzymania 25-latka. Za popełnione czyny grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.