Kryminalni z Bytomia znaleźli ponad 0,5 kilograma amfetaminy w mieszkaniu 24-latka

Aż do 10 lat pozbawienia wolności grozi młodemu mężczyźnie, u którego w mieszkaniu bytomscy policjanci znaleźli ponad 0,5 kilograma amfetaminy. Mężczyzna został już zatrzymany i znajduje się w areszcie.

Zatrzymanie 24-latka z Bytomia

Młody mężczyzna od razu po znalezieniu u niego znacznej ilości narkotyków został zatrzymany,. Policjanci zastosowali dozór policyjny, a wszelkie znalezione w mieszkaniu narkotyki zostały przechwycone przez kryminalnych z Bytomia.

Kryminalni pracujący w bytomskiej komendzie dowiedzieli się o całej sprawie z pewnego źródła informacyjnego. W ten sposób od razu mogli rozpocząć działania, mające na celu przechwycenie znacznej ilości narkotyków. Informacja okazała się na tyle pewna, że funkcjonariusze postanowili od razu udać się na miejsce. I rzeczywiście w miejscu zamieszkania 24-latka znajdowało się ponad 0,5 kilograma amfetaminy, prawie 0,25 kilograma marihuany, czy też kilkadziesiąt gramów metaamfetaminy oraz trochę ponad 100 tabletek ekstazy.

Młodemu mężczyźnie już zostały przedstawione zarzuty związane z posiadaniem znacznej ilości narkotyków. Warto dodać, że 24-latkowi grozi teraz nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Na wniosek prokuratora mężczyzna znajduje się pod dozorem policyjnym, a już niedługo odbędzie się sprawa sądowa, na której młody mężczyzna usłyszy wyrok.