Poszukiwani świadkowie niebezpiecznego incydentu w autobusie miejskim w Bytomiu

Za każdym razem, kiedy wsiadamy do autobusu, oczekujemy bezpiecznej i spokojnej podróży. Niestety, nie zawsze tak jest. Właśnie taką sytuację doświadczył jeden z pasażerów kursującej po Bytomiu linii autobusowej numer 183. Mężczyzna ten podczas jazdy stał się ofiarą niebezpiecznego incydentu, w wyniku którego doznał obrażeń ciała. Policja z Bytomia prosi o pomoc wszystkich potencjalnych świadków tego zdarzenia.

Do nieprzyjemnej sytuacji doszło 26 stycznia 2024 roku, dokładnie o godzinie 12:23, na ulicy Felińskiego w Bytomiu. Autobus miejski linii 183, zmierzający w stronę Pętli Miechowice, nagle i gwałtownie zahamował. W wyniku tego ruchu, jeden z pasażerów pokonał pewną odległość, a następnie doznał obrażeń ciała.

Policyjne służby apelują do osób, które były świadkami tego zdarzenia lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat. Jeżeli byłeś/białaś na pokładzie tego autobusu lub posiadasz jakiekolwiek dane, które mogą pomóc w wyjaśnieniu sytuacji, skontaktuj się z policją w Bytomiu. Możesz to zrobić osobiście w Komendzie Miejskiej Policji przy ulicy Powstańców Warszawskich 74 lub telefonicznie pod numerami: 47 853 33 39, 47 853 32 80.