Policja w Bytomiu poszukuje sprawców ucieczki z miejsca kolizji drogowej

Bytomscy funkcjonariusze z Wydziału Wykroczeń intensywnie szukają kierowców, którzy są odpowiedzialni za incydenty drogowe w Bytomiu i następnie opuścili miejsce zdarzenia. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na ten temat są zachęcane do podzielenia się nimi z policją, gwarantując pełną anonimowość.

Funkcjonariusze z bytomskiego Wydziału Wykroczeń prowadzą śledztwo w celu wyjaśnienia szeregu incydentów drogowych, które miały miejsce w Bytomiu. W każdym z tych przypadków sprawcy opuścili miejsce zdarzenia bez pozostawienia jakichkolwiek danych kontaktowych.

25 sierpnia 2023 roku, pomiędzy godziną 17:00 a 18:40, na parkingu Centrum Handlowego Plejada przy Alei Jana Nowaka Jeziorańskiego w Bytomiu, nieznany kierowca uderzył swoim niezidentyfikowanym pojazdem w zaparkowany samochód marki Suzuki, powodując uszkodzenia.

W dniach od 2 do 4 października 2023 roku, przy ulicy Strzelców Bytomskich 236a, kolejny nieznany kierowca uderzył nieznanym pojazdem w zaparkowany samochód marki Opel, powodując uszkodzenia.

Na ulicy Tomasza 9a, 3 października 2023 roku, zdarzyła się podobna sytuacja. Tym razem sprawca uderzył niezidentyfikowanym pojazdem w zaparkowany samochód marki Skoda, powodując uszkodzenia.

11 października 2023 roku, pomiędzy godziną 8:50 a 12:00, na ulicy Wiktora Maksa 12, nieznany kierowca nieustalonym pojazdem uderzył w zaparkowany samochód marki Citroen, powodując uszkodzenia.

Wreszcie, od dnia 25 do 28 października 2023 roku na ulicy Romanowskiego 10 doszło do kolejnej kolizji. Sprawca uderzył swoim nieustalonym pojazdem w zaparkowany samochód marki Seat, powodując uszkodzenia.

Osoby będące świadkami tych incydentów lub posiadające jakiekolwiek informacje o sprawcach są proszone o kontakt z Wydziałem Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu przy ulicy Powstańców Warszawskich 74.