27-latek z Bytomia znęcał się nad partnerką. Został zatrzymany i czeka go kara do 5 lat pozbawienia wolności

Obecna jest sytuacja, gdzie mężczyzna z Bytomia nie ustępował w nękaniu swojej życiowej towarzyszki. Wykorzystywał różnorodne metody, by zadawać cierpienie kobiecie młodszej od siebie. Na szczęście, kobieta zdecydowała się przerwać cykl przemocy, a sprawcę przekazała w ręce funkcjonariuszy policji.

Mężczyzna, wykazujący agresję zarówno psychiczną jak i fizyczną wobec swojej partnerki, został aresztowany przez bytomską policję. Sprawca natychmiast został umieszczony w policyjnym areszcie. Dodatkowo nałożono na niego pilny nakaz opuszczenia mieszkania, które współdzielili oraz zakaz zbliżania się do tego lokalu i obszarów bezpośrednio przyległych.

27-letni bytomianin został zatrzymany przez funkcjonariuszy w poniedziałek. W toku śledztwa wyszło na jaw, że przez długi czas znęcał się zarówno psychicznie jak i fizycznie nad swoją partnerką, która jest od niego o siedem lat młodsza. Ta jednak miała odwagę przerwać milczenie i uchylić rąbka tajemnicy na temat tego, co ją dotknęło.

Mężczyzna, który w domu przeistaczał się w oprawcę, został zatrzymany i osadzony w areszcie. Usłyszał już zarzuty, a sąd wydał na niego natychmiastowy nakaz opuszczenia mieszkania oraz zakaz zbliżania się do niego i otaczających go terenów. Jeżeli zostanie skazany, za swoje czyny odpowie karą do 5 lat pozbawienia wolności.