Zwycięstwo Polonii Bytom

Wczorajszy, zaległy mecz Gwarkiem Tarnowskie Góry, który miał miejsce na Stadionie Szombierek zakończył się wygraną dla drużyny Polonii Bytom.

Początkowe spotkanie miało się odbyć na początku sierpnia tego roku, niestety przez pandemię koronawirusa zostało przesunięte. Jak się okazuje co się odwlecze to nie uciecze. Aura pogodowa nie sprzyjała rozgrywkom, ale mimo wszystko sprzyjała wynikowi końcowemu.

Już w pierwszej połowie Polonia Bytom wykazała się na boisku pod względem technicznym. Druga połowa również nie należała do najgorszych, ale drużyna chyba nie chciała za bardzo dobijać swojego boiskowego rywala z Tarnowskich Gór.

Dodajmy, że wczoraj rozegrały się także inne zaległe mecze w województwie śląskim. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 7:0 dla reprezentacji z Bytomia.