Zaproszenie dla kandydatów na policjantów na zajęcia otwarte prowadzone przez Komendę Wojewódzką Policji w Katowicach

Jeśli marzysz o karierze w policyjnym mundurze, ale nie jesteś pewien, czy sprostasz wyzwaniom egzaminu sprawnościowego – teraz ma okazję to sprawdzić. Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach serdecznie zaprasza do udziału w specjalnych zajęciach otwartych, podczas których będzie można przetestować swoje umiejętności i ocenić szanse na pomyślne przejście policyjnej rekrutacji. Zapisy są już otwarte!

Wszystkich, którzy rozważają podjęcie służby w Policji, zapraszamy do wzięcia udziału w tych wyjątkowych warsztatach. Spotkanie odbędzie się 28 października w hali sportowej Oddziału Prewencji Policji, zlokalizowanej w Katowicach przy ulicy Koszarowej 17. Zajęcia poprowadzą doświadczeni instruktorzy z Wydziału Doboru i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.

Warsztaty zostaną podzielone na trzy sesje, które odbędą się o następujących godzinach: 8.00, 10.00 oraz 12.00. Aby wziąć udział, konieczne jest wcześniejsze zarejestrowanie się w bytomskiej jednostce policji. Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby zbadać swoje możliwości i przygotować się do służby w Policji!