W Bytomiu odbyła się gala Silesian MMA 9

Po raz kolejny wszyscy kibice oraz fani mieszanych sztuk walki mogli udać się na galę Silesian MMA. Tym razem w niedzielę, dnia 19 lutego o godzinie 17:00 rozpoczęła się już dziewiąta edycja popularnej gali mieszanych sztuk walki.

Ogromne zainteresowanie galą Silesian MMA 9

Niedzielna gala MMA w Bytomiu stała na bardzo dobrym poziomie. Przede wszystkim dopisała publika, która do ostatniego miejsca wypełniła widownię na hali sportowej. Nie zawiedli również zawodnicy, którzy tego dnia stanęli naprzeciwko siebie. Organizatorzy na Silesian MMA 9 przygotowali aż 11 pojedynków, dzięki czemu kibice mogli zobaczyć naprawdę sporo pojedynków na najwyższym poziomie.

Wśród zawodników występujących w bytomskiej hali Na Skarpie nie zabrakło wielu dobrze prosperujących zawodników, którzy mają przed sobą świetlaną przyszłość. Nie od dziś wiadomo, że gala Silesian MMA stawia na zawodników z regionu i daje im zaistnieć. Warto dodać, że oprócz świetnych walk zawodników, zgromadzona publiczność mogła także posłuchać koncertu muzycznego OSTRY Bezimienni, co było dodatkową atrakcją przygotowaną dla publiczności oraz oglądających widzów w systemie PPV.