W Bytomiu kręcono odcinki do programu o roboczej nazwie „Wedding Bus”

W telewizji możemy zaobserwować coraz większą ilość programów rozrywkowych typu „Rolnik szuka żony”, „Kanapowcy”, „Hotel Paradise”, czy też „Warsaw Shore”. Są to produkcje, które z różnych względów zyskują sympatię telewidzów. Już niedługo w TV zobaczymy kolejną produkcję. Mowa tutaj o programie, które nazwa robocza to „Wedding Bus”. Jeden z pierwszych odcinków nakręcono właśnie w Bytomiu.

Zdjęcia do programu „Wedding Bus”

Dnia 18 grudnia, w sobotę, nakręcono zdjęcia do programu telewizyjnego „Wedding Bus”. Zdjęcia zostały nakręcone w Bytomiu, m.in. na bytomskim USC oraz w obrębie placu Akademickiego. Oznacza to, że odcinek nakręcony w tutejszym mieście będzie jednym z pierwszych, który ukaże się w telewizji. Nazwa programu „Wedding Bus” jest roboczą nazwa i nie wiadomo do końca, czy właśnie tak będzie nazywała się ostateczna wersja programu telewizyjnego.

Na ten moment do mediów nie przedostają się jeszcze żadne bardziej szczegółowe informacje. Wiemy tylko, że emisją programu zajmie się stacja telewizyjna Polsat. Co więcej, ma on ukazać się prawdopodobnie w wiosennej ramówce kanału. Oznacza to, że zobaczymy go najpewniej na przełomie marca i kwietnia 2022 roku.