Turniej Trzech Narodów U18 na Bytomskim Lodowisku

Rozpoczynając od czwartku i kończąc w niedzielę (9-12 listopada), polska reprezentacja U18 na Lodowisku im. Braci Nikodemowiczów w Bytomiu będzie rywalizować w trzech meczach. Przeciwnikami naszej drużyny będą ekipy z Włoch i Węgier, z którymi zagrają dwukrotnie. Dobrze wiadomo, że oglądanie spotkań jest całkowicie wolne od opłat.

Młodzi polscy hokeiści U18 intensywnie trenują przed Mistrzostwami Świata Dywizji IIA, które odbędą się na Stadionie Zimowym w Sosnowcu między 17 a 23 kwietniem 2024 roku.

Znaczącym testem dla naszej młodzieżowej drużyny, prowadzonej przez Andrieja Gusowa, będzie Turniej Trzech Narodów na bytomskim lodowisku. Pierwszym przeciwnikiem Polaków będą Włosi w czwartek, a w sobotę zmierzymy się z Węgrami. W niedzielne przedpołudnie odbędzie się dodatkowy mecz towarzyski z Węgrami, również na bytomskim lodowisku. Wejście na wszystkie mecze jest darmowe.

Harmonogram Turnieju Trzech Narodów U18 na Lodowisku im. Braci Nikodemowiczów w Bytomiu prezentuje się następująco:

Czwartek, 9 listopada: Polska kontra Włochy o godz. 18:00. Piątek, 10 listopada: Włochy przeciwko Węgrom o godz. 18:00. Sobota, 11 listopada: Polska versus Węgry o godz. 13:00. Niedziela, 12 listopada: mecz towarzyski Polska przeciwko Węgrom o godz. 11:00.