Tradycyjne spotkanie wigilijne w Komendzie Miejskiej Policji w Bytomiu

Komenda Miejska Policji w Bytomiu stała się miejscem dzisiejszego świątecznego spotkania. Spotkanie to, zorganizowane z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, było pełne serdeczności i ciepłych życzeń skierowanych do policjantów, pracowników komendy oraz ich rodzin. Życzenia składali między innymi takie osoby jak Prezydent Miasta Bytomia, kapelan śląskiej Policji czy też Komendant Miejski Policji w Bytomiu.

Wigilijne zebranie odbyło się w przytulnej świetlicy Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu. Na zaproszenie dyrektora miejscowej komendy, inspektora Andrzeja Brzozowskiego, spotkanie uświetnili swoją obecnością Prezydent Miasta Bytomia Mariusz Wołosz oraz kapelan śląskiej Policji ksiądz Joachim Gondro. Wydarzenie rozpoczęło się od uroczystego przemówienia Komendanta Brzozowskiego, który z głębi serca życzył wszystkim policjantom, pracownikom cywilnym oraz ich rodzinom zdrowia, pomyślności, wytrwałości w codziennej służbie i oczywiście radosnych Świąt spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze.

Po nim głos zabrał Prezydent Miasta Bytomia Mariusz Wołosz, który również chciał przekazać swoje świąteczne życzenia dla policjantów i pracowników bytomskiego garnizonu. Na spotkaniu nie zabrakło również duchowej strony – za którą zadbał kapelan śląskiej Policji ksiądz Joachim Gondro. Zakończeniem uroczystości było tradycyjne dzielenie się opłatkiem, w którym uczestniczyli wszyscy obecni na sali goście, kierownictwo bytomskiej jednostki oraz reprezentanci korpusu cywilnego Policji.