Szkoła Podstawowa nr 21 w Karbiu zaprasza na piknik rodzinny z atrakcjami

Zaplanowano wiele wydarzeń z okazji nadchodzącego pikniku rodzinnego, który odbędzie się w najbliższy piątek, 7 czerwca, na terenie Szkoły Podstawowej nr 21 w Karbiu. Sport, kultura i zabawa to niektóre z atrakcji, które czekają na uczestników. Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych do szkolnego boiska przy ulicy Worpie 14-16.

Na miejscu przewidziano wiele atrakcji. Krzysztof Drabik, uznany mistrz świata wśród barmanów flair, zaprezentuje swoje umiejętności podczas pokazu. Nie zabraknie również wystąpień bytomskich mażoretek Charms, które są nieodłączną częścią tego typu imprez.

W trakcie festynu zaplanowano także występy artystyczne. Na scenie pojawią się między innymi Jacek Silski oraz zespół Maks Beats. Najmłodsi uczestnicy będą mogli skorzystać z dmuchanych atrakcji, a dla wszystkich gości przygotowano strefę gastro. Dodatkowo, organizatorzy przewidzieli różnego rodzaju konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Impreza rozpocznie się o godzinie 16:00. Wejście jest bezpłatne, a zaproszenie skierowane jest do wszystkich osób chętnych do dobrej zabawy.