Sukcesy bytomskiego klubu Taekwon-do

Miasta Bytom może pochwalić się wieloma sukcesami sportowymi. Teraz do grupy sportowców, którzy godnie reprezentują naszą społeczność dołączył bytomski klub Taekwon-do. Zawodnicy reprezentujący barwy bytomskiego klubu świetnie wypadli na turnieju Pucharu Polski Seniorów i Juniorów w Taekwon-do ITF.

Sukcesy zawodników Bytomskiego Klubu Sportowego Taekwon-do

Dawid Oczkowski świetnie spisał się na Pucharze Polski Juniorów. Zawodnik Bytomskiego Klubu Sportowego brał udział w konkurencji układów formalnych. Można powiedzieć, że spisał się na medal, ponieważ rzeczywiście ten medal zdobył. Podczas drugiego dnia zawodów ten sam zawodnik wywalczył także złoty medal w tej samej konkurencji, tym razem jednak w ramach zawodów Pucharu Polski Seniorów.

Ogromny sukces na Pucharze Polski Seniorów odniosła także Natalia Mańkowska. Zawodniczce reprezentującej barwy Bytomskiego Klubu Sportowego Taekwon-do udało się wywalczyć brązowy medal.

Warto dodać, że zawody Pucharu Polski Juniorów i Seniorów w Taekwondo odbywały się w Nowej Rudzie-Słupcu. Z Bytomskiego Sportowego Klubu w zawodach udział wzięli wspomnieni już Natalia Mańkowska oraz Dawid Oczkowski, a także Karolina Kasprzyk. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.