Sukces zawodniczki z Bytomia w zawodach jeździeckich

Magdalena Hasek to urodzona w Bytomiu zawodniczka biorąca udział w zawodach jeździeckich. Należy ona do Jeździeckiego Klubu Zbrosławice. Pod koniec roku 2021 zawodniczka z Bytomia osiągnęła niemały sukces, zajmując drugie miejsce w Zawodach Halowych Polski Południowej. Zawody były w Ujeżdżaniu i odbywały się w kategorii Open.

Kolejny sukces na koncie 21-letniej zawodniczki

Pochodząca z Bytomia Magdalena Hasek ma 21 lat. W swojej dotychczasowej karierze odniosła już niejeden sukces. Oprócz drugiego miejsca w Halowych Zawodach Polski Południowej w Ujeżdżaniu a kategorii Open, zawodniczka może pochwalić się także zwycięstwem w Zawodach o Nagrodę Będzina w 2017 roku, czy też wygraną w zawodach o Mistrzostwo Śląska w kategorii Młody Jeździec. W 2021 roku w tych samych zawodach Mistrzostw Śląska, jednak w kategorii Open, zawodniczka zdobyła również wysokie trzecie miejsce. Dodajmy, że Magdalena Hasek wcześniej notowała starty w klasie od L do C. Co więcej, zdarzały się także kilkakrotnie starty w skokowych zawodach do 100 cm.

Obecnie Magdalena Hasek może poszczycić się II klasą sportową w ujeżdżeniu. Jej trenerem jest Kamila Lewek, a współpraca pomiędzy nimi trwa już od 2009 roku. Warto dodać, że zawodniczka swoje początku z jazdą konną miała już w wieku 3 lat. Od tamtych czasów regularnie kształci swoje umiejętności i notuje ciągły postęp.