Słowa uznania od mieszkańców Bytomia dla policji za współorganizację lokalnej Majówki 2024

Ostatnio Komendant Miejski Policji w Bytomiu otrzymał drogą elektroniczną podziękowania od społeczności za aktywny udział w obchodach Święta Konstytucji 3 Maja. Wiadomość była pełna wdzięczności za wspólnie spędzony czas oraz wkład w organizację Rodzinnego Pikniku pod hasłem „Posmakujmy Europy w Bytomiu”. Wśród uczestniczących funkcjonariuszy znajdował się inspektor Andrzej Brzozowski, Komendant Miejski Policji w Bytomiu.

Treść wiadomości brzmiała następująco:

Z ogromnym szacunkiem pragniemy wyrazić wdzięczność w imieniu Prezydenta Bytomia i Wydziału Kultury i Sportu. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni ze współpracy, przygotowania i realizacji razem z Państwem Pikniku Rodzinnego – Majówki 2024, który miał miejsce 3 maja. Taka forma wydarzenia plenerowego była możliwa dzięki Państwa życzliwości, kreatywności i pasji do działania, a także głębokiemu szacunkowi dla postaw patriotycznych i zrozumienia dla potrzeb naszej lokalnej społeczności.

Jesteśmy wdzięczni za Państwa obecność i zaangażowanie podczas obchodów Święta Konstytucji 3 Maja. Z dużą radością stwierdzamy, że uczestników nie brakowało, pogoda dopisała, a wszystko przebiegło zgodnie z planem. Wspólnie spędziliśmy czas, świętując z mieszkańcami Bytomia.

Pragniemy również podziękować wszystkim instytucjom i osobom zaangażowanym w organizację wydarzenia. Szereg osób i miejsc, które przyczyniły się do sukcesu tego dnia, jest imponujący: od Parafii św. Trójcy w Bytomiu, przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu, aż po Dyrekcję Opery Śląskiej. Chcielibyśmy również wyrazić naszą wdzięczność dla wszystkich służb mundurowych za ich obecność i udział, a szczególnie dla Wydziału Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miejskiego w Bytomiu za dbanie o bezpieczeństwo podczas uroczystości.

Ważną rolę odegrały także różne instytucje miejskie oraz lokalne przedsiębiorstwa, które przygotowały stoiska i zapewniły obsługę gastronomiczną Pikniku Rodzinnego. Na koniec pragniemy wyrazić nasze szczególne uznanie dla Bytomskiego Centrum Kultury i całego zespołu organizacyjno-technicznego za koordynowanie wydarzenia.

Na sam koniec chcielibyśmy podziękować również przedstawicielom naszego Urzędu Miejskiego, Wydziału Edukacji oraz wolontariuszom z Państwowych Szkół Budownictwa i Zespołu Szkół Administracyjno-Ekonomicznych i Ogólnokształcących. Wasza nieoceniona pomoc, zaangażowanie i pozytywne nastawienie przyczyniły się do sprawnego przeprowadzenia wydarzenia.

Podsumowując, jesteśmy niezmiernie wdzięczni za wszystkie wysiłki, które przyczyniły się do sukcesu obchodów Święta Konstytucji 3 Maja. Do zobaczenia za rok, na kolejnej Majówce w Bytomiu!