Pracowity weekend policjantów z Bytomia. Zabezpieczali imprezy kulturalno-sportowe

Policjanci z Bytomia w poprzedni weekend mieli naprawdę sporo pracy przy zabezpieczaniu imprez kulturalno-sportowych w Bytomiu. W mieście organizowano m.in. mecz piłkarski, w którym zmierzyły się ekipy Polonii Bytom oraz Lechii Zielona Góra. Oprócz tego zorganizowano także charytatywny mecz hokeju na lodzie, a na sam koniec odbyło się także „największe śląskie zakończenie lata”, a więc „Nigdy Familia Squad”.

Weekendowe imprezy kulturalno-sportowe w Bytomiu

Funkcjonariusze z Bytomia pierw musieli zabezpieczyć charytatywny mecz hokeju na lodzie. W spotkaniu wzięli udział Artyści Polski oraz TVN 24. Spotkanie odbyło się na miejscowym lodowisku. Następnie policjanci musieli zjawić się na lokalnym stadionie, gdzie odbyło się spotkanie piłki nożnej, w którym grali Polonia Bytom oraz Lechia Zielona Góra. Na sam koniec policjantów oddelegowano także na zabezpieczenie wieczornego spotkania na parkingu w centrum handlowym. Tam spotkali się fani czterech kółek, którzy zorganizowali „największe śląskie zakończenie lata”, a więc „Night Familia Squad”. 

Dodajmy, że na wszystkich wydarzeniach można było odnotować naprawdę sporą liczbę uczestników i widzów. Na całe szczęście policjanci z Bytomia mieli tego dnia spokojną służbę. Na żadnym z weekendowych wydarzeń kulturalno-sportowych na szczęście nie odnotowano żadnych incydentów.