Prace przy sygnalizacjach świetlnych planowane na 9 grudnia – ostrzeżenie dla kierowców

Chciałbym zwrócić uwagę wszystkich kierowców. Przewidziano, że w sobotę 9 grudnia będą prowadzone prace przy urządzeniach sterujących ruchem drogowym. Między godziną 6:00 a 14:00 mogą pojawiać się pewne problemy komunikacyjne spowodowane pracami przy sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniach ulic Świętochłowickiej, Ostatniej oraz świętego Piotra i na przecięciu Świętochłowickiej, Fabrycznej oraz Ludowej.

Na skrzyżowaniu ulic Świętochłowickiej, Ostatniej i świętego Piotra, firma ZIR W. Sylwestrzak i Spółka – Spółka Jawna przeprowadzi naprawę pętli indukcyjnej. Z kolei na skrzyżowaniu ulic Świętochłowickiej, Fabrycznej i Ludowej planowane są prace związane z modernizacją systemu sygnalizacji świetlnej na ulicy Fabrycznej.

Wszystkie te działania zostaną podjęte przez firmę ZIR W. Sylwestrzak i Spółka – Spółka Jawna, ale tylko w przypadku sprzyjających warunków pogodowych, czyli kiedy nie występują opady atmosferyczne. Apelujemy do wszystkich kierujących pojazdami o zachowanie ostrożności i przestrzeganie zmienionej organizacji ruchu podczas prowadzenia tych prac.