Potrącenie 50-letniej kobiety na ulicy Zabrzańskiej w Bytomiu

Kierowcy w okresie jesienno-zimowym muszą zmagać się ze znacznie trudniejszymi warunkami pogodowymi. Niestety, ale z tego powodu dochodzi do wielu niebezpiecznych sytuacjach na drogach. W środę, dnia 26 stycznia, doszło niestety do potrącenia 50-letniej kobiety na oznakowanym przejściu dla pieszych na ulicy Zabrzańskiej w Bytomiu.

50-letnia kobieta potrącona na oznakowanym przejściu dla pieszych

Kobieta w wieku 50 lat została potrącona na pasach drogowych na ulicy Zabrzańskiej w Bytomiu w dzielnicy Szombierki. Do zdarzenia doszło w środę, dnia 26 stycznia, mniej więcej o godzinie 17:25. Potrącona kobieta potrzebowała natychmiastowej pomocy ratowników medycznych. Na ten moment nie znamy jednak więcej szczegółów na temat stanu zdrowia potrąconej 50-letniej kobiety.

Na miejscu oprócz karetki pogotowia pojawiła się również od razu policja. Funkcjonariusze starają się wyjaśnić dokładne okoliczności tego zdarzenia. Na miejscu, w którym doszło do potrącenia, znajduje się sygnalizacja świetlna. Z tego względu przede wszystkim wyjaśnić trzeba fakt, czy kobieta przechodziła przez oznakowane przejście dla pieszych na czerwonym czy też na zielonym świetle. W najbliższej przyszłości powinniśmy poznać więcej szczegółów w tej sprawie.