Pieszy potrącony na ulicy Strzelców Bytomskich w Bytomiu

W środę, dnia 28 września, mniej więcej o godzinie 17:00 doszło do potrącenia pieszego na ulicy Strzelców Bytomskich w Bytomiu. Na miejscu od razu pojawiły się służby ratunkowe. W wyniku wypadku drogowego kierowcy musieli zmagać się z okresowymi utrudnieniami w ruchu drogowym. Co dokładnie się stało?

Potrącenie pieszego na ulicy Strzelców Bytomskich w Bytomiu

Na ten moment nie znamy jeszcze szczegółowych informacji na temat potrącenia, do którego doszło na ulicy Strzelców Bytomskich w Bytomiu. Wiadomo jedynie, że potrącony przechodzień znajdował się na jezdni, gdy wjechał w niego pojazd mechaniczny.

Służby ratunkowe szybko pojawiły się na miejscu zdarzenia

Na miejscu oczywiście od razu pojawiły się służby ratunkowe. Policjanci od razu zabezpieczyli teren zdarzenia drogowego. Kierowcy, którzy w tym czasie poruszali się tą drogą, od razu zostali skierowani na wyznaczony objazd. Na miejscu zdarzenia pojawili się również ratownicy medyczni. Zespół ratownictwa medycznego udzielił pomocy poszkodowanemu – na ten moment nie posiadamy żadnych informacji o stanie zdrowia poszkodowanego. Funkcjonariusze, którzy pojawili się na miejscu zdarzenia starają się ustalić dokładne okoliczności tej sytuacji. Badają oni przyczyny oraz okoliczności, w których doszło do potrącenia pieszego na jezdni przy ulicy Strzelców Bytomskich w Bytomiu.