Nowe rolkowisko w Bytomiu jest już oficjalnie otwarte

We wtorek, dnia 12 kwietnia, oficjalnie otwarto nowe rolkowisko przy ulicy Pułaskiego 71. Z pewnością nowy obiekt sportowy przy wspomnianej ulicy jest czymś, co przysporzy sporo przyjemności wszystkim osobom, które chętnie korzystają z tego typu aktywności fizycznej. Warto dodać, że oprócz nowego rolkowiska w tym samym miejscu znajduje się również m.in. wielofunkcyjne boisko o dość sporych wymiarach 40×20 metrów.

Otwarcie rolkowiska na obiekcie sportowym w Bytomiu

Oficjalne otwarcie nowego rolkowiska w Bytomiu miało miejsce dnia 12 kwietnia, we wtorek. Tor dla rolkarzy liczy około 230 metrów długości, a także 4 metry szerokości. Na pewno taka powierzchnia pozwala spędzić naprawdę świetny czas podczas tej aktywności fizycznej właśnie w tym miejscu. Rolkarze w końcu będą mieli swoje miejsce, w którym na spokojnie i w pełni bezpiecznie będą mogli praktykować ten sport. Wydaje się, że podczas nadchodzącego okresu wiosenno-letniego, to miejsce będzie naprawdę często odwiedzane przez mieszkańców Bytomia.

Nie tylko rolkowisko – wiele atrakcji na terenie bytomskiego obiektu sportowego

Warto dodać, że rolkowisko to nie jedyne, co znajduje się w pobliżu. Na terenie obiektu sportowego przy ulicy Pułaskiego znajduje się również wielofunkcyjne boisko o wymiarach 40×20 metrów. Dodajmy, że znajduje się tam również bieżnia dwutorowa, która posiada nawierzchnię wykonaną z materiału tartanowego. Bieżnia liczy 240 metrów długości oraz około 1,25 metrów szerokości. Jak więc widać na terenie obiektu sportowego przy ulicy Pułaskiego w Bytomiu naprawdę każdy powinien znaleźć coś dla siebie.