Nowe otwarcie salonów Empik w Bytomiu

Salon Empik zlokalizowany w Centrum Handlowym Agora w Bytomiu, który niedawno otworzył swoje drzwi dla klientów, będzie miał wkrótce towarzystwo. Drugi sklep tej popularnej sieci ma bowiem rozpocząć działalność w naszym mieście. Z tej radosnej okazji klienci mogą spodziewać się atrakcyjnych promocji.

Empik ma głęboko zakorzenione tradycje w Bytomiu. Starsze osoby z pewnością pamiętają, że za czasów Polski Ludowej duży sklep Empik, pełniący jednocześnie funkcję kawiarni, umiejscowiony był u stóp wysokiego budynku naprzeciwko Opery Śląskiej. W kolejnych latach, już po upadku komunizmu, sklepy Empik znajdowały się przy ulicy Dworcowej oraz Rynku. Następnie sieć przeniosła się do Centrum Handlowego Plejada. Jednak wybuch pandemii spowodował zamknięcie tamtejszego salonu i przez kilka lat Bytom stał się jednym z największych miast Polski bez obecności salonu Empik.

Sytuacja ta uległa zmianie 29 września, kiedy to otwarto nowy salon Empik w Centrum Handlowym Agora. Niespełna miesiąc później, planowane jest otwarcie kolejnego salonu, tym razem w parku handlowym Stary Stadion przy ul. Strzelców Bytomskich.

Inauguracja działalności drugiego salonu Empik w Bytomiu odbędzie się w piątek, 27 października. Specjalnie na tę okazję, do 28 października obowiązywać będzie specjalna promocja – 50% zniżki na drugi, tańszy produkt z kategorii: książka, muzyka, zabawka, artykuły papiernicze, dekoracje i gadżety. Dodatkowo, 300 klientów otrzyma vouchery od Empik Foto, uprawniające do wykonania 30 odbitek zdjęć. Pierwszych 50 osób, które dokonają zakupów za minimum 80 zł, zostanie obdarowanych roczną subskrypcją programu Empik Premium, dającym szereg korzyści takich jak m.in. stała zniżka 15% na zakupy w salonie, do -20% na Empik, dedykowane promocje czy też darmowa dostawa kurierem i do tysięcy punktów odbioru na terenie całego kraju.

Nowo otwarty salon Empik przy ulicy Stroszku będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach od 9:00 do 20:00 oraz w niedziele handlowe od 10:00 do 18:00.