Naprawa ubytków drogowych w Bytomiu. Będą utrudnienia

Kierowcy w Bytomiu muszą uzbroić się w dozę cierpliwości podczas najbliższych dni. To wszystko za sprawą remontów, które odbędą się w wielu miejscach. Mieszkańcy na pewno zauważyli, że wiele dróg po okresie zimowym pozostawiało wiele do życzenia. Problemy związane z ubytkami drogowym powinny na szczęście już niedługo zostać zażegnane, ponieważ rozpoczynają się pracę związane z ich uzupełnieniem.

Remont ubytków drogowych w mieście

Prace związane z uzupełnieniem ubytków będą prowadzone m.in. na ulicach Kolejowej, Kilara oraz Powstańców Warszawskich. To tam sytuacja w ostatnim czasie wyglądała najgorzej. W ramach remontu zostanie przeprowadzona modernizacja prawego pasa ruchu, który znajduje się nieopodal Aresztu Śledczego. Ponadto prace remontowe odbędą się także na ulicy Kolejowej, gdzie robotnicy uzupełnią luki na pasie prowadzącym do popularnego supermarketu Auchan. Co więcej, lekkiego remontu doczeka się również ulica Kilara. Tam zostaną uzupełnione ubytki drogowe na etapie drogi od skrzyżowania z ulicą Tuwima do samej ulicy Łagiewnickiej.

Utrudnienia drogowe dla kierowców

Z powodu prowadzonych prac remontowych związanych z uzupełnieniem ubytków, kierowcy poruszający się po Bytomiu będą musieli liczyć się z utrudnieniami drogowymi. Lokalna policja już teraz apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności w miejscach, gdzie prowadzone będą roboty drogowe. Co więcej dobrym pomysłem może być całkowite omijanie tych ulic i wybranie innej drogi. Wszystko za sprawą korków, które mogą mnożyć się w miejscach, gdzie będą odbywały się prace remontowe na drogach. Wstępnie mówi się, że wszystkie prace powinny zostać ukończone już 3 sierpnia.