Monitory interaktywne – niezbędne w nowoczesnym biurze

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii można wiele zyskać. Praca staje się bardziej efektywna, wydajna, co przekłada się też na zadowolenie pracowników. Współczesne firmy chętnie więc inwestują w innowacyjne rozwiązania i sprzęty.

Nowoczesne technologie są niezbędnym elementem współczesnego zakładu pracy. Podstawą są komputery, laptopy oraz tablice interaktywne. Dużą wagę przykłada się też do monitorów, które powinny być najwyższej jakości i ułatwiać wielogodzinną pracę przed nimi.

Monitory interaktywne Samsung QBH-TR – dlaczego warto je rozważyć?

Monitory interaktywne Samsung QBH-TR dają duży wachlarz możliwości.. Ich wszechstronność i uniwersalność wnosi nową jakość w warunkach pracy. Ulepszona technologia dotykowa, intuicyjne rozwiązanie MagicIWB S5 i jakość obrazu UHD sprzyjają produktywności, a w efekcie angażującej, skutecznej interakcji.

Monitory firmy Samsung dają większą swobodę dzięki ulepszonej funkcji dotyku, przez co pisanie jest jeszcze płynniejsze. Atutem jest także to, że może na nich pisać kilku użytkowników. Nowe treści mogą być nanoszone specjalnym piórem lub niemalże każdym innym przedmiotem. Monitory interaktywne Samsung QBH-TR usprawniają komunikację oraz organizację dzięki intuicyjnemu interfejsowi umożliwiającemu szybki dostęp do najważniejszych wspólnych funkcji, takich jak screen mirroring i zapis notatek w czasie rzeczywistym.

Sprzęty te zostały również wyposażone w funkcję Working Screen, która to umożliwia użytkownikom szybkie przełączanie ekranów, wyświetlając w zależności od potrzeb białą tablicę, wyszukiwarkę internetową czy podłączone źródła za pomocą jedynie kilku dotknięć.

Co bardzo ważne, szczególnie w dzisiejszych czasach, kiedy treści internetowe narażone są na wirusy i wpływ hakerów, monitor firmy Samsung zaopatrzony jest w system Knox, który zabezpiecza połączenie Remote Workspace, zapobiegając wyciekom informacji i ingerencji z zewnątrz. Do tego urządzenia mają wiele funkcji połączeń, w tym porty HDMI, DVI-D, DP i USB, dzięki którym użytkownicy mogą przesyłać, udostępniać i przeglądać treści bezpośrednio na urządzeniach osobistych.

Obraz monitorów Samsung QBH-TR ma bardzo wysoką rozdzielczość, co wpływa na jakość pracy. Notatki, prezentacje i wszelkie treści są wyraziste i możliwie odwzorowują obrazy rzeczywiste. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom obrazy są przejrzyste i bardziej czytelne dla każdego uczestnika.

Tablica papierowa to przeszłość, teraz jest Interaktywny flipchart Flip 85 i 75 cali

Dawniej w firmach używano papierowych tablic do pokazania wzorów czy wykresów. Obecnie stawia się na znacznie nowocześniejsze rozwiązania. Interaktywny flipchart Flip 85 i 75 cali to przejście jakby w inną epokę pracy biurowej, prezentacji, spotkań. Firma Samsung oferuje interaktywne flipcharty świetnej jakości. Takie urządzenie ma wygodne połączenie z urządzeniami osobistymi, czyli ze smartfonem, laptopem czy tabletem. Ponadto ma wbudowaną przeglądarkę stron internetowych oraz Office 365, a także zdalny dostęp do plików, folderów i aplikacji. Flipcharty mają bezprzewodowe wyświetlanie obrazu Samsung Flip 2 na zewnętrznych ekranach. Na urządzeniu jednocześnie mogą pracować 4 osoby, posługując się specjalnym rysikiem, palcem czy dłonią. Można na nim stworzyć kalendarz, harmonogram działań, notatnik, tablicę do odznaczania zrealizowanych zadań bądź wgrać dowolny szablon.

Interaktywny flipchart Flip 85 i 75 cali firmy Samsung przeniesie biuro w inne, nowoczesne, przyjazne środowisko pracy, gdzie współpraca i komunikacja będzie bardziej przejrzysta.