Modernizacja sklepu Biedronka w Bytomiu

Supermarket Biedronka, położony przy ulicy Sandomierskiej 10 w Bytomiu, od zawsze przyciągał klientów. Nie tylko lokalni mieszkańcy centrum miasta i dzielnicy Rozbark regularnie tam zaglądali, ale również konsumenci spoza miasta. Dzięki lokalizacji blisko przelotowej ulicy Witczaka, sklep ten był dogodnym miejscem na zakupy dla osób jadących w kierunku miejsc takich jak Piekary Śląskie. Jednak od pewnego czasu sklep jest nieczynny. Co leży u podstaw tej sytuacji? Czy zamknięcie jest ostateczne?

Aktualnie Biedronka przy ulicy Sandomierskiej 10 jest nieczynna i otoczona płotem. Czy to oznacza, że supermarket ten zniknie z tej lokalizacji? Pomimo konkurencji ze strony Lidla, który znajduje się tuż za nim, oba dyskonty cieszyły się do tej pory powodzeniem wśród klientów. Wydaje się jednak, że obecne zamknięcie Biedronki jest tymczasowe i nie potrwa długo. Na płocie pojawił się banner informujący o remoncie placówki. Potwierdzenie tych informacji uzyskaliśmy także od przedstawicieli sklepu, zapewniających, że niedługo Biedronka ponownie otworzy swoje drzwi. Obecnie sklep przechodzi gruntowną modernizację.

– W sklepie Biedronka przy ul. Sandomierskiej 10 w Bytomiu trwają obecnie prace remontowe, które planujemy zakończyć w drugiej połowie listopada 2023 roku – zapewnia Krzysztof Widacha, Senior Manager Sprzedaży w sieci Biedronka odpowiedzialny za bytomskie placówki. – Po zakończeniu prac, sklep będzie działał zgodnie z najnowszymi standardami naszej sieci – dodaje Krzysztof Widacha.