Mieszkańcy Łagiewnik świętują przedświąteczny czas w towarzystwie prezydenta i przewodniczącego Rady Miejskiej Bytomia

Roczna tradycja spotkań przedświątecznych z udziałem mieszkańców Łagiewnik w Bytomiu, ponownie się odbyła. Wspólne łamanie opłatkiem i cieszenie się atmosferą zbliżających się świąt to okazje, na których nie zabrakło również prezydenta Bytomia, Mariusza Wołosza, a także przewodniczącego Rady Miejskiej, Michała Staniszewskiego.

Prezydent naszego miasta nie ograniczył się jednak tylko do tego jednego świątecznego spotkania. W ciągu ostatniego tygodnia odwiedził również bezdomnych w Łagiewnikach, by wspólnie z nimi usiąść przy wigilijnym stole. Kolejne miejsca, w których Połamał opłatek to Cech Rzemiosł Różnych oraz Izba Lekarska. Nie zapomniał o członkach ROD Delegatury i kobietach z Wspólnoty Amazonek. Wołosz skierował też swoje życzenia do członków Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Bytomiu.

Prowadzone rozmowy podczas tych spotkań były okazją do podsumowania minionego roku, a także do wymiany przemyśleń na temat planów na nadchodzący okres. Mariusz Wołosz, prezydent miasta, wyraził swoje świąteczne życzenia dla wszystkich obecnych, mając nadzieję, że spędzą oni ten wyjątkowy czas w komfortowej i spokojnej atmosferze rodzinnego ogniska.