Magda Gessler pojawiła się w Bytomiu. Pomagała właścicielom tutejszej restauracji

Już niebawem na antenie stacji telewizyjnej TVN wyemitowany zostanie program kuchennych rewolucji z Bytomia. Tym razem w programie, który prowadzi słynna restauratorka Magda Gessler pojawi się restauracja „Pod Orzechem”.

Maga Gessler w bytomskiej restauracji „Pod Orzechem”

Restauracja „Pod Orzechem” w Górnikach przy ulicy Żołnierskiej już niebawem pojawi się w słynnym programie telewizyjnym „Kuchenne Rewolucje”. Wszystko za sprawą próby przeprowadzenia metamorfozy, której podjęła się Maga Gessler. Nagrania do programu prawdopodobnie odbyły się w ostatnich dniach. To właśnie wtedy widziano restauratorkę w Bytomiu. Z jej pomocą najprawdopodobniej zmieniony zostanie wystrój lokalu, nazwa czy też karta dań. Mało jednak prawdopodobne, aby zmienić miał się głównym zamysł restauracji, a więc silne powiązania z orzechami.

Już teraz wiadomo, że w obiekcie pojawiła się specjalna kolorowa mozaika, która została stworzona przez osoby pracujące w restauracji. Mozaika została wykonana pod bacznym okiem artystki z Bytomia Magdaleny Tomal-Wichrowskiej z Galerii „Stalowe Anioły”.

Warto dodać, że obecnie restauracja „Pod Orzechem” jest zamknięta. Oficjalne otwarcie po kuchennych rewolucjach nastąpi we wtorek, dnia 18 kwietnia od godziny 12:00.