Laser diodowy Mediostar Next Pro – czym różni się od innych?

Laser Mediostar Next Pro to urządzenie, które największe zastosowanie znajduje w zabiegach trwałego usuwania owłosienia. Wysoka skuteczność oraz komfort klientów podczas zabiegu sprawia, że popularność lasera diodowego znajduje się na wysokim poziomie w dziedzinie kosmetologii.

Laser Mediostar Next Pro

Laser Mediostar Next Pro to niemieckiej marki Asclepion laser diodowy zaliczany do kategorii laserów medycznych. Technologia tego rodzaju urządzenia wykorzystuje jednoczesne działanie dwóch długości fali 810 i 940 nm, które wzajemnie się uzupełniają, zwiększając tym skuteczność terapii. Laser diodowy Mediostar Next Pro znajduje szerokie zastosowanie w kosmetologii. Oznacza to, że wykorzystywany jest on do zabiegów takich jak zamykanie rozszerzonych naczyń krwionośnych, redukcja przebarwień skóry, fotoodmładzanie, a także trwałego usuwania owłosienia czyli depilacji laserowej ciała.

Urządzenie Mediostar Next Pro posiada aż 3 rozmiary głowicy przeznaczone typowo do małych okolic np. twarzy, średnich oraz dużych. Wraz ze wzrostem rozmiaru głowicy zwiększa się również penetracja światła w głąb skóry, co przekłada się na wzrost efektywności zabiegu. Znaczna rozbieżność rozmiaru głowic urządzenia zapewnia zarówno szybkość przeprowadzenia zabiegu na dużych częściach ciała na przykład nogi, plecy, klatka piersiowa, a także wysoką precyzję przy małych okolicach ciała jak na przykład wąsik, broda czy baczki.

Dodatkowo możliwość wykonywania zabiegu trybem smooth pulse, stanowi kolejną zaletę urządzenia. Dzięki temu depilacja laserowa może być wykonywana w sposób ciągły, bez odrywania głowicy od powierzchni skóry. Zjawisko to przekłada się również na fakt, że zabieg laserowego usuwania owłosienia można przeprowadzić w krótszym czasie. Klientka wówczas odczuwa zabieg trwałego usuwania owłosienia jako dodatkowy masaż.

Ważną informacją jest również fakt, że zabiegi z wykorzystaniem tego rodzaju sprzętu mogą być przeprowadzane w sposób permanentny, bez względu na pory roku, a także na opalonej skórze. Wszystko dzięki zastosowaniu w urządzeniu trzech nowoczesnych rozwiązań, do których należy podwójna długość fali wynosząca 810 i 940 nm, system chłodzenia skóry, a także system ogniskowania TAPER, który do minimum zmniejsza ryzyko wystąpienia skutków obocznych.

Zabiegi depilacji laserowej z wykorzystaniem lasera diodowego Mediostar Next Pro wykonywane przy użyciu żelu sprzęgającego. Oznacza to, że jego zastosowanie przyczynia się do dodatkowego zwiększenia komfortu klienta podczas terapii, zapewnienia poślizgu podczas techniki smooth pulse, a także lepszej penetracji wiązki światła w głąb skóry.

Podsumowanie

Laser Mediostar Next Pro posiada wiele zalet oraz korzyści, które skierowane są na wysoką efektywność zabiegów, a także na komfort klienta oraz operatorów urządzenia. Laser diodowy niemieckiej marki Asclepion nieustannie zwiększa swoją popularność, która poprzedzona jest zadowoleniem klientów zabiegów depilacji laserowej we Wrocławiu i Warszawie.