„Krzywy domek” znajdujący się przy stadionie Szymkowiaka w końcu zostanie rozebrany

Już niebawem całkowicie rozebrany zostanie krzywy domek, jak potocznie nazywa się obiekt służący niegdyś piłkarzom przy stadionie Szymkowiaka przy ulicy Olimpijskiej. A jak postępują prace przy budowie nowego obiektu klubowego?

Rozbiórka starego budynku klubowego Polonii Bytom

Krzywy domek to stary budynek sportowy znajdujący się przy ulicy Olimpijskiej, który niegdyś służył piłkarzom. Jest on charakterystycznym punktem na mapie miasta i można powiedzieć, że wpisał się w jego krajobraz. Teraz jednak w końcu nastąpi jego kres, ponieważ budynek lada moment zostanie rozebrany. Warto dodać, że już w marcu 2019 roku została wydana decyzja o konieczności jego rozbiórki, którą wydał Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego.

Jednak piłkarze i osoby związane z Polonią Bytom będą mogli cieszyć się już niebawem z całkowicie nowego obiektu klubowego, który w szybkim tempie powstaje przy ulicy Piłkarskiej w Bytomiu. Obecnie w ramach budowy obiektu zakończono już montaż blisko 600 paneli elewacyjnych. Zamontowano już także okna budynku. Jak więc można zauważyć, prace przy budowie nowego budynku klubowego przebiegają w szybkim tempie.