Koncert jubileuszowy Orkiestry Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach: wieczór pełen gwiazd i emocji

Tej nocy o godzinie 19.00, scena Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach zapłonie niezwykłym blaskiem. Będzie to miejsce wyjątkowego koncertu upamiętniającego 50-lecie działalności Orkiestry Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. W programie nie zabraknie znanych artystów sceny muzycznej takich jak Natalia Niemen, Karolina Leszko, Sylwia Banasik-Smulska, Mateusz Ziółko czy Marcin Jajkiewicz. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu wszystkie zainteresowane redakcje.

Członkowie Orkiestry Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach od pewnego czasu gorliwie przygotowują się do swojego jubileuszowego koncertu, który odbędzie się dzisiaj o godzinie 19.00. Miejsce uroczystości, czyli siedziba Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia, jest jednym z najnowocześniejszych obiektów koncertowych w Katowicach, cieszącym się doskonałą reputacją zarówno pod względem akustyki, jak i uznania ze strony licznie odwiedzających go artystów.

Na scenie towarzyszyć naszym muzykom będą takie gwiazdy jak Natalia Niemen, Karolina Leszko, Sylwia Banasik-Smulska, Mateusz Ziółko oraz Marcin Jajkiewicz. Wszyscy oni z radością dołączyli do świętowania tego pięknego jubileuszu, przekazując swoje serdeczne życzenia orkiestrze.

Zachęcamy przedstawicieli mediów do uczestnictwa w tym niezapomnianym wydarzeniu. W przypadku zainteresowania prosimy o skontaktowanie się z Zespołem Prasowym Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.