Empik powraca do Bytomia: nowy sklep w Galerii Agora

W całej Polsce funkcjonuje ponad 330 punktów sprzedaży należących do sieci Empik. Jest to miejsce, gdzie można nabyć przeróżne produkty, takie jak książki, czasopisma, muzykę na płytach, a także różne artykuły papiernicze.

Bytom przez ostatnie lata był jednak miastem pozbawionym salonu Empiku. Brak sklepu tej sieci data od początku pandemii koronawirusa, kiedy to planowane było przeniesienie salonu z CH Plejada do kompleksu handlowego przy ulicy Wrocławskiej. Jednak zarząd sieci zrezygnował z tego pomysłu, co skutkowało wycofaniem Empiku z miasta.

Sytuacja ulega zmianie – Empik powraca do Bytomia, gdzie otworzy swój punkt sprzedaży w nowej lokalizacji. Nowy sklep ma znaleźć się na parterze Galerii Agora, między salonami Vision Express a Gattą. Datę oficjalnego otwarcia przewidziano na piątek, 29 września 2023 roku.

– Przygotowujemy specjalne atrakcje dla naszych klientów z okazji otwarcia. W dniach 29-30 września będzie można kupić drugą książkę ze znacznym, 50% rabatem. Ponadto mamy zamiar rozdać 300 voucherów na 50 odbitek w Empik Foto. Pierwszych 50 klientów, którzy zdecydują się na zakupy za kwotę nie mniejszą niż 80 zł, otrzyma dodatkowo roczną subskrypcję programu Empik Premium – informuje Anna Gut-Mostowy, rzeczniczka prasowa sieci Empik.

Nowo otwierany sklep Empik w Agora Bytom będzie zajmował powierzchnię 200 metrów kwadratowych. Klienci będą mogli tam znaleźć szeroką gamę produktów kulturalnych i rozrywkowych – najnowsze wydania książek, bestsellery muzyczne i literackie, zabawki, popularne gry planszowe czy artykuły papiernicze i kreatywne. Ofertę uzupełniają gadżety z unikalnych kolekcji Empiku oraz wiele propozycji na prezenty – dodaje rzeczniczka.