Cyrk Wictoria zaprezentuje się przed bytomską publicznością

W ostatnim czasie przewija się sporo niepokojących tematów wokół występów cyrkowych. Największe zastrzeżenia są wobec wykorzystywania zwierząt w przedstawieniach. W przypadku cyrku Wictoria, który pojawi się w Bytomiu, takie dyskusje na pewno nie będą miały miejsca. Otóż cyrkowcy wykorzystują jedynie hologramy zwierząt.

Występ cyrku Wictoria w Bytomiu

Wictoria to pierwszy cyrk w Polsce, który w swoich przedstawieniach nie wykorzystuje żywych zwierząt, lecz jedynie hologramy. Takie rozwiązanie na pewno sprawia, że wokół występów cyrkowych będzie mniej kontrowersji lub też znikną one całkowicie. W Bytomiu mieszkańcy oraz wszyscy zainteresowani będą mieli okazję podziwiać występ cyrkowców już w czwartek oraz piątek, a więc kolejno 4 i 5 listopada. Występy w oba dni rozpoczną się o godzinie 17:00.

Cyrk Wictoria zaprezentuje się w Bytomiu na skrzyżowaniu ulic Chorzowskiej, Katowickiej i Karola Miarki. Namiot już stoi, a cyrkowcy czekają na przybycie publiczności. Warto zaznaczyć, że początkowo cyrkowcy mieli wystąpić w Chorzowie, jednak występy w tamtejszym mieście zostały odwołane z powodu złego stanu nawierzchni. Z tej przyczyny rozstawienie namiotu w Chorzowie, a także przeprowadzenie występów okazało się niemożliwe do zrealizowania.