ATME, wrocławska grupa rockowa, zagra na fasadzie Teatru Rozbark

Niecodzienna propozycja dla miłośników rocka i muzyki progresywnej zbliża się wielkimi krokami. Warto już teraz zaplanować czas na wydarzenie muzyczne, które odbędzie się 2 września. Początek koncertu zaplanowany jest na godzinę 19.30. Lokalizacją tego plenerowego wydarzenia będą Skarpa Bytom oraz Teatr Rozbark, gdzie na scenę wejdzie wrocławska formacja ATME.

Wrocławski zespół ATME zapewni niezapomniane doznania muzyczne, wykonując swoje utwory na fasadzie Teatru Rozbark. Widzowie będą mieli okazję cieszyć się ich energetyczną muzyką ze specjalnie przygotowanego dla nich miejsca na terenie Skarpy Bytom. Wydarzenie to będzie wyjątkowym otwarciem dziesiątego sezonu artystycznego bytomskiego teatru. Z myślą o tym wyjątkowym dniu, Teatr Rozbark planuje stworzyć niesamowitą oprawę świetlną oraz mapping, przenosząc gości w niesamowity świat dźwięków i obrazów.

ATME to grupa z Wrocławia, która zdobyła miłośników dzięki swojemu oryginalnemu brzmieniu – połączeniu rocka progresywnego i elementów alternatywnych. Ich dynamiczne kompozycje, imponujące umiejętności instrumentalne oraz unikalny styl wokalny tworzą fascynującą harmonię. Koncert w Teatrze Rozbark to doskonała okazja dla fanów rocka, aby poczuć moc i pasję, jakie niesie ze sobą muzyka ATME.